Головна » Корисні статті про меблі » Плануємо кухню з нуля

Плануємо кухню з нуля

Місце, де Ви готуєте, їсте, відпочиваєте, починаєте і закінчуєте день, зустрічаєтеся з сім'єю, дискутуєте, чепуритеся, приймаєте рішення, вирішуєте проблеми, виражаєте свою любов і емоції.

Планування і дизайн кухні є складним і відповідальним завданням. Крім того, що кухня повинна виглядати прекрасно, Ви, поза сумнівом, хочете, щоб вона відповідала функціонально Вашому життєвому стилю.
Нижче приведемо основні кроки, які необхідно зробити перед початком активних самостійних дій

Крок 1. Уважно вивчите всілякі джерела(інтернет, журнали), щоб знайти надихаючі ідеї, а також галузеві принципи для макетів і раціонального використання простору.

Крок 2. Необхідно визначитися, для яких цілей Ви використовуватимете кухонний простір. Чи є Ви справжнісіньким кухарем, любите готувати складні кулінарні шедеври, блюда для гурманів? Тоді Вам просто потрібна професійна техніка і швидкий доступ до усього кухонного начиння. А можливо, що Ваша кухня - справжнє серце Вашого будинку і Вам потрібний більше простору, де Ви готуватимете і прийматимете їжу, а також займатися домашніми справами.

Крок 3. Необхідно визначитися, чи являтиметься кухня відкритим простором для іншого простору у будинку або закритим. Якщо зазвичай Ви замовляєте їжу, а не самі займаєтеся її приготування, тоді кращим варіантом буде варіант «закритої кухні». Але, якщо Ви плануєте займатися приготуванням їжі самостійно, тоді, поза сумнівом, для Вас буде кращим варіант - відкритого простору, варіанти « студії».

Крок 4. Намалюйте план Вашої кухні на міліметрівці(масштабно-координатний папір ). Кожен квадратик нехай відповідатиме одному Вашому кроку. Коли мова заходить про створення макету, краще не намагатися наново винаходити колесо. Найбільш загальні схеми, як правило, що це вірний і перевірений спосіб в плані досягнення оптимальної функціональності.

Крок 5. Дотримуйтеся «Правила трикутника». Для того, щоб макет Вашої кухні був максимально ефективним, Вам необхідно віртуально намалювати трикутник від раковини до холодильника і до плити. Кожна сторона трикутника не має бути більша за дев'ять кроків і сумарно для трьох сторін між 12 і 26 кроками.

Наслідуйте ради професіоналів і успіхів Вам!

Собираетесь на природу? Нужно что-то перекусить...А что может быть вкуснее первого блюда приготовленого на казане? Вкусные блюда в казане вы сможете приготовить благодаря кулинарным рецептам сайта "Готовим вкусно!"