Головна » Корисні статті про меблі » Як обирати корпусні меблі

Як обирати корпусні меблі

Основою для будь-яких сучасних меблів служить такий матеріал як ДСП. При виборі меблів в першу чергу необхідно звернути увагу на зовнішній вигляд такого матеріалу. Якщо меблі на замовлення шпоновані, то їх довговічність буде залежати від якості застосовуваного шпону і лаку, яким покриваються меблі.

Кромка в корпусних меблях.

На всіх зовнішніх торцях меблів обов'язково повинна бути присутня двохміліметрова ПВХ кромка. Винятком може бути лише шпонування меблів або меблів з масиву. Після цього зверніть увагу на те, наскільки якісно був приклеєний ПВХ. Уточніть, який матеріал краще підійде для фасаду кухні. Багато виробників меблів застосовують натяжну (П-подібну) пластикову кромку, вона набагато якісніша стандартної, однак при цьому виріб отримує не зовсім гарний зовнішній вигляд. Однак, якщо на торцях використовується звичайна тонка обклейка, то слід знати, що вона буде не довговічною. Багато виробників клеять її з використанням простої праски.

Якість зрізів у корпусних меблях.

При виборі корпусних меблів зверніть увагу на те, щоб на криволінійних елементах не було відколів. У випадку, якщо сколи присутні, навіть на прямих деталях, це перша ознака того, що меблі зроблені не зовсім якісно.

Якісні меблеві вироби можуть запропонувати тільки великі виробники, так як у них є все необхідне обладнання для виготовлення якісних меблів. Кріплення повинні бути приховані. У корпусних меблів конструкція продумана до дрібниць, всі кріплення повинні бути обов'язково приховані.

При виборі корпусних меблів також слід приділити увагу якості фурнітури. Як правило, відомі виробники корпусних меблів використовують для цієї мети якісну фурнітуру, на якій є фірмове клеймо. Якісна фурнітура є основою стилю і дизайну.

Ми пропонуємо Вам замовити корпусні меблі у Львові у нас та переконатись у відмінній якості за помірною ціною!